سیستم خبرخوان وبلاگ

امروز شنبه 25 آذر 1396      صفحه اصلي | درباره ما | درخواست ثبت فیدخوان | گزارش تخلف مطلب | تبليغات | تماس با ما


cloob24.com     

راهکارهای طلایی مدیریت تعارض در محل کار

0
تعارضات و مناقشات در محل کار به دلایل بسیار زیادی رخ داده و می تواند از دلخوری و ناراحتی های کوچک که لزوماً تاثیری در کار شما ندارد، مشکلاتی بزرگ ایجاد کرده که ممکن است کل واحد کاری و یا حتی سازمان را تحت تاثیر قرار دهد.
برخی از دلایل اصلی  تعارضات این است که مردم اغلب ایده ها و روش های مختلفی برای انجام کارها و دستیابی به خواسته های خود دارند که لزوما تمام افراد با آنها موافق نیستند!

مدیریت تعارض توانایی ای است که هر شخص با صرف زمان، پرسیدن سوالات کلیدی و در نظر نگرفتن پیش فرض های ذهنی در مورد فکر و یا احساس دیگران، می تواند ارتقا دهد.
تمام افراد از سنین کم برخورد با تعارضات را آموخته اند، برای بعضی از افراد به این معناست که می دانند چه طور به صورت موثر با خواسته ها و نیازهای خود برای درک بهتر مشکلات با افراد ارتباط برقرار کنند. اما برای بعضی دیگر به معنای پرخاشگری و برخورد تهاجمی در شرایط بحرانی و عدم تمایل به سازش می باشد که این روش باعث پیچیده شدن و دشواری مسائل می شود.

ادامه مطلب


ارسال دیدگاه

سیستم ارت و برقگیر ساختمان

0
تعداد صفحات : 140 صفحه

مقدمه

زمین الکتریکی

تاریخچه

ارتباطات رادیویی

تاسیسات سیم‌کشی قدرت

انتقال انرژی الکتریکی

نحوه احداث چاه ارت

عوامل مؤثر بر مقاومت چاه

انواع الکترودها

روشهای اجرای ارت یا زمین حفاظتی

اجرای ارت به روش عمقی

نصب شینه و میله برقگیر

اجرای ارت به روش سطحی

اجرای چاه ارت با بنتونیت

مکان اجرای چاه ارت

چاه ارت

بنتونیت در اجرای چاه ارت چیست؟

سیستم ارت چیست؟

مزاياي استفاده از بنتونيت در اجرای چاه ارت

تست چاه ارت

دستورالعمل اتنخاب سطح مقطع هادی حفاظتی زمین

روابط محاسبه مقاومت زمین

روش چاه اتصال زمین الکترود صفحه ای مسی

تست و راه اندازی چاه ارت

دستگاه مگر

طرز کار با مگر

حفر چاه

منابع

 مقدمه زمین الکتریکی

در مهندسی برق، واژه زمین یا ارت با توجه به کاربردهای آن دارای معانی متفاوتی است. زمین در یک مدار الکتریکی می‌تواند نقش یک نقطه مبدا را داشته باشد که بر طبق آن بقیه ولتاژهای الکتریکی را اندازه‌گیری می‌کنند. واژه زمین همچنین به مسیری کلی برای بازگشت جریان به منبع نیز اطلاق می‌شود. این واژه در مورد یک اتصال مستقیم به زمین نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یک مدار الکتریکی ممکن است به دلایل مختلفی به زمین متصل شده باشد. در مدارهای قدرت این اتصال‌ها معمولاً برای بالا بردن ایمنی و محافظت افراد یا دستگاه‌ها از تاثیرات معیوب بودن عایقکاری هادی‌ها ایجاد می‌شود. اتصال به زمین در مدارهای قدرت از آسیب دیدن عایق‌های مدار در اثر افزایش ولتاژ بین زمین و مدار جلوگیری کرده و این ولتاژ را در یک حد معین محدود می‌کند. از اتصال زمین برای جلوگیری از افزایش الکتریسیته ساکن در هنگام حمل مواد قابل اشتعال یا تعمیر تجهیزات الکترونیکی نیز استفاده می‌کنند. در برخی از انواع تلگراف‌ها و شبکه‌های انتقال زمین به تنهایی نقش یکی از هادی‌ها را ایفا می‌کند و به عنوان مسیر بازگشت جریان به منبع مورد استفاده قرار می‌گیرد با این کار در هزینه ایجاد یک خط جداگانه برای بازگشت جریان صرفه‌جویی می‌شود. در اندازه‌گیری از زمین به عنوان یک پتانسیل الکتریکی ثابت استفاده می‌کنند که با توجه به اختلاف پتانسیل هر قسمت از مدار از زمین میزان پتانسیل آن قسمت را مشخص می‌کنند. یک زمین الکتریکی باید از ظرفیت انتقال جریان مناسبی برخوردار باشد تا بتوان از آن به عنوان مبدا صفر ولتاژ استفاده کرد.

معنی واژه زمین یا ارت در برق و الکترونیک بسیار گسترده‌است و حتی ممکن است در وسایل نقلیه‌ای مانند کشتی، هواپیما یا فضاپیما که عملاً اتصال مشترکی با زمین ندارند نیز از این واژه به عنوان پتانسیل صفر استفاده شود. در عمل بدنه هادی تجهیزات الكتریكی از نقطه نظر حفاظتی و سیستم های الكترونیكی شبكه های دیتا و مخابرات از نظر عملكرد آنها، به طور مستقیم و هادی های فعال نیز از طریق ارسترهای حفاظتی به این مرجع ثابت پتانسیل(زمین) متصل می شوند. یك سیستم زمین خوب می‌بایست موجب قطع به موقع تجهیزات حفاظتی در هنگام اتصالیهای زمین و خطاهای حادث در سیستم تغذیه شده و با كاهش ولتاژ گام و تماس در مواقع بروز اختلاف پتانسیل های خطرناك ناشی از القائات الكترومغناطیسی (LEMP) و تخلیه الكتریسته ساكن (ESD)، حفاظت انسانها و تجهیزات را تضمین نماید.

تاریخچه

سیستم الکترومغناطیسی تلگراف راه دور که از سال ۱۸۲۰ مورد استفاده قرار می‌گرفت از دو یا چند سیم برای انتقال پیام‌ها به صورت پالس‌های الکتریکی استفاده می‌کرد. سپس این موضوع روشن شد (احتمالاً به وسیله دانشمند آلمانی استین‌هیل) که از زمین می‌توان به عنوان مسیر برگشت برای کامل کردن مدار پیام‌ها استفاده کرد؛ به این ترتیب نیازی به سیم بازگشت نخواهد بود اما این روش در طول مسیرهای درون‌قاره‌ای که در سال ۱۸۶۱ بین سنت ژوزف، میسوری و ساکرامنتو کالیفرنیا ایجاد شده بود یک مشکل داشت. در طول فصل‌های خشک سال به علت خشک بودن زمین مقاومت آن به شدت افزایش می‌یافت که باعث اختلال در کارکرد تلگراف می‌شد.

بعدها زمانی که تلفن می‌رفت تا جایگزین تلگراف شود این نکته روشن شد که جریانی که به وسیله شبکه‌های قدرت، خطوط راه‌آهن برقی و دیگر مدارهای تلفن و تلگراف ایجاد می شد موجب ایجاد اختلال در سیگنال‌های فرستاده شده می‌شود و به این ترتیب استفاده از سیستم‌های دو سیمه دوباره جایگزین شد.

ارتباطات رادیویی

اتصال الکتریکی به زمین می‌تواند به عنوان یک مبدا پتانسیل الکتریکی برای سیگنال‌های بسامد رادیویی در نوع خاصی از آنتن مورد استفاده قرار گیرد. قسمتی که مستقیماً با زمین در ارتباط است می‌تواند از یک جسم ساده مانند یک میله هادی که در زمین فرورفته تشکیل شده باشد و یا از اتصال با لوله‌های فلزی آب ایجاد شده باشد (در این موارد این خطر وجود دارد که بعدها لوله‌ها با لوله‌های پلاستیکی تعویض شوند). یک الکترود زمین ایده‌آل باید صرف نظر از میزان جریانی که به زمین وارد می‌شود یا از آن خارج می‌شود هنواره ولتاژی برابر صفر داشته باشد. در واقع میزان مقاومت یک سیستم زمین است که می‌تواند کیفیت آن را مشخص می‌کند و این کیفیت را می‌توان به راه‌های مختلفی افزایش داد برای مثال با افزایش سطح در تماس الکترود با زمین، افزایش عمق دفن الکترود، استفاده از میله‌های الکترود متعدد، افزایش رطوبت زمین، افزایش میزان مواد معدنی رسانا در خاک و یا افزایش سطح پوشیده شده به وسیله سیستم زمین می‌توان مقاومت زمین را کاهش داد.

برخی سیستم‌های آنتن‌های فرستنده در VLF ،LF ،MF و یا پایین‌تر از رنج SW برای عملکرد مناسب خود نیازمند یک زمین خوب هستند. برای مثال یک آنتن عمودی تک قطب نیازمند یک سیستم زمین است که معمولاً از شبکه‌ای به هم پیوسته از سیم‌ها که به طور شعاعی از مرکز به فاصله تقریباً برابر با طول آنتن دور می‌شوند، تشکیل شده‌است. در برخی موارد این سامانه زمین در بیرون تقویت می‌شود تا از تلفات جلوگیری شود.

 تاسیسات سیم‌کشی قدرت

با وصل بدنه تجهیزات الکتریکی بروز خطا در هر یک از تجهیزات موجب جاری شدن جریان در سیم زمین شده و از برق دار شدن بدنه جلوگیری می‌کند. یک اتصال مناسب به زمین باید مقاومت پایینی داشته باشد تا در صورت بروز خطا، جریان جاری در زمین موجب عمل کردن سیستم حفاظت در شبکه شود. با وصل تمامی اجسام هادی در خطر برقدار شدن می‌توان از بروز شوک الکتریکی در اثر تماس با این اجسام جلوگیری کرد.

سیم زمین سیمی است که (مستقیماً یا غیر مستقیم) به یک یا چند الکترود زمین اتصال دارد. این الکترودها ممکن است در نزدیکی محل استفاده از سیم زمین یا در محلی دورتر قرار داشته باشند. این سیم (یا شینه داخل تابلو) زمین در سیستم‌های TNS و TNCS که رایجترین سیستمهای نیرورسانی میباشند میبایست به سیم (یا شینه داخل تابلو) نول وصل شود. همچنین ممکن است این سیم به شبکه لوله‌کشی شده ساختمان نیز متصل شده باشد تا مقاومت کمتری را ایجاد کند. استفاده از لوله‌های آب برای اتصال به سیستم زمین با گسترش استفاده از لوله‌های غیر فلزی مثل لوله‌های پلی وینیل کلراید در برخی کشورها ممنوع شد. در صورت همبندی پی و یا اسکلت فلزی ساختمان با چاه ارت مقاومت سیستم بمیزان زیادی کاهش یافته و ایمنی افزایش خواهد یافت. تجهیزات الکتریکی ثابت معمولاً از اتصال زمین دائمی برخوردارند. تجهیزات قابل حمل که دارای بدنه فلزی هستند از یک پین مخصوص برای وصل سیم زمین استفاده می‌کنند. اندازه هادی زمین معمولاً با استفاده از استانداردها و مقرارت مربوط به حفاظت الکتریکی تعیین می‌شود.


قیمت : 6000 تومان - خرید

ارسال دیدگاه

فایل فلش گوشی چینی samsung galaxy J9 2016

0

فایل فلش بدون مشکل لمسی و تصویر و دوربین و وایفای

شما می توانید با این رام، گوشی چینی samsung galaxy J9 2016

J9-2016 با مشخصه ALPS.L1.MP6.V2_GXQ6580.WEG.L_P69

را فلش نمایید.

بهتر است فقط system و cache رایت شود تا با مشکل سیاهی صفحه مواجه نشوید و از رام فعلی خود با فرمت فلش تولز بکاپ بگیرید.

مشخصه رام: خط های فاصله در مشخصه رام برداشته شده اند.

MT6580 alps gxq6580 ly we l gxq6580 weg l 5.1 ALPS.L1.MP6.V2 GXQ6580.WEG.L P69

Device Brand : alps

Device Model : gxq6580_weg_l

Device CPU : MT6580

Device IntName : full_gxq6580_weg_l

Device Version : 5.1

Device Compile : 9/27/2016 5:27:18 AM

Device Project : ALPS.L1.MP6.V2_GXQ6580.WEG.L_P69

Device ExtInfo : gxq6580_we_l

info:

config_version: V1.1.2

platform: MT6580

project: gxq6580_weg_l

storage: EMMC

boot_channel: MSDC_0

block_size: 0x20000

آخرین آپدیت

قابل رایت با فلش تولز مخصوص

حاوی فایل Userdata و Cache

حل مشکل ویروسی بودن دستگاه و پاکسازی کامل ویروسها

حل مشکل هنگ روی لوگو

حل مشکل تصویر

حل مشکل بریک شدن

حل مشکل ترمیم بوت

رام اصلی کمپانی

حل مشکل خاموشی و ویروسی بودن تبلت و ترمیم بوت و هنگ روی لوگو

کاملا تست شده و بدون مشکل-رام ارجینال کارخانه

این رام برخلاف رامهای موجود در سایتهای دیگر کاملا بدون مشکل میباشد با لوگوی اصلی شرکت

سابقه ما ضمانت خرید شماست.

لينک دانلود بصورت مستقيم با سرور پرقدرت براي دانلود در يک فايل تکست Text ضميمه شده است و همچنين قابليت Resume را نيز دارد.


قیمت : 10000 تومان - خرید

ارسال دیدگاه

Murat Kekilli BU Akşam ölürüm

0

BU Akşam ölürüm"

Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz

Sen beni tutamazsın yıldızlar tutamaz

Bir uçurum gibi düşerim gözlerinden

 Gözlerin beni tutamaz

 Düşlerinde büyürüm büyürüm kabusun olur ölürüm

Bir şiir yazarım bir türkü söylerim

Bir sen olurum bir ben ölürüm

Bu akşam ölürüm sırf senin için

 Beni ölüm bile anlamaz

Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz

Sen beni tutamazsın yıldızlar tutamaz

 Bir uçurum gibi düşerim gözlerinden

Gözlerin beni tutamaz

Düşlerinde büyürüm  kabusun olur ölürüm

Bu akşam ölürüm sırf senin için ölürüm

Beni ölüm bile anlamaz


ارسال دیدگاه

شدم اسیر سرنوشت!

0
می نویسم تو بعد از من این ترانه به آواز بخوان
آهی که به گلوم بود و نگفتم تو به فریاد بخوان
غم نان نذاشت بخندم اما عاشق تو بودم
دور از تو و به خیال روبروی تو نشسته بودم
خط پیشانی من یادگار خنده ی کودکیهایم بود
همه درد تو به جانم نام تو یک عمر به زبانم بود
هرچه به عمر خودم نگفتم جای من به همه بگو
اول اسم خودت رو بخوان بعدش اسم منو بگو
خواب دیدم عاقبت تو هم مرا فراموش کنی
تا که رفتم یار دگر بگیری و ترک آغوش کنی
عمر من کوتاه بود و دردهایم وه چه بی شمار
یکبار هم نگفتی با درد قلبت مرا دوست بدار
کاش فراموش کنم نام خودم و نام تو را
گرچه دلم شکستی بگو ببوسم دست تو را
دل نبریدم از تو که یکبار به محبت با من سخن نگفتی
هرچه به تو از عشق گفتم نشنیدی و جوابی بهم نگفتی
حسرت اینکه خواب باشیُ بگی بشین کنار بسترم
ماند به قلبم می روم اما نمی توانم از تو بگذرم
نگاه کس نکردم چون چشم تو آمد و دیوار کشید
تهدید کنان سیلی زد و یکباره مرا به زنجیر کشید
کاش میدانستی دوست دارم بگی مرا دوست بدار
بمان پیش من و حق نداری بری تا زیر چوبه ی دار
اکنون که میروم از شهر و دیار تو به جهنم یا به بهشت
دست خودم نبود اجل آمد و منم شدم اسیر سرنوشت
شعر از: مصطفی رسولی
ارسال دیدگاه

فایل فلش تبلت چینی wintouch m714

0

فایل فلش بدون مشکل لمسی و تصویر و دوربین و وایفای

شما می توانید با این رام، تبلت چینی wintouch m714

با مشخصه برد

s706-9832-d2(216) v1.0 160804

و برچسب

YK16112846 S706-9832-1-8G HRF -2016-12-21

را فلش نمایید.

حاوی 2 فایل فلش

توجه:: از رام فعلی بکاپ بگیرید در صورت خاموشی با این فایل بنده و سایت پاسخگو نیستیم.

خرید رام اشتباهی بر عهده خودتان میباشد.

آخرین آپدیت

قابل رایت با فلش تولزمخصوص

حل مشکل ویروسی بودن دستگاه و پاکسازی کامل ویروسها

حل مشکل هنگ روی لوگو

حل مشکل تصویر

حل مشکل بریک شدن

حل مشکل ترمیم بوت

رام اصلی کمپانی

حل مشکل خاموشی و ویروسی بودن و ترمیم بوت و هنگ روی لوگو

توجه:::::::::: کاملا تست شده و بدون مشکل-رام ارجینال کارخانه

این رام برخلاف رامهای موجود در سایتهای دیگر کاملا بدون مشکل میباشد با لوگوی اصلی شرکت

سابقه ما ضمانت خرید شماست.

لينک دانلود بصورت مستقيم با سرور پرقدرت براي دانلود در يک فايل تکست Text ضميمه شده است و همچنين قابليت Resume را نيز دارد.


قیمت : 20000 تومان - خرید

ارسال دیدگاه

Muazzez Abacı – Vurgun

0

Muazzez Abacı – Vurgun

Gözlerim uykuyla barıştı sanma
Sen gittin gideli dargın sayılır
Ben de bir zamanlar sevildim amma
Seninki düpedüz vurgun sayılır

Yalan mı söyledin göz göre göre
Ne zaman dolacak verdiğin süre
Gönülden gördüğüm takvime göre
Aldığım her nefes birgün sayılır

Armağan ettiğin kutsal mendile
Akarken içimi dağlayan çile
Manavgat denilen çağlayan bile
Benim gözyaşımdan durgun sayılır

Ne kadar zulmetsen ah etmem sana
Her iki cihanda gül kana kana
Seninle cehennem ödüldür bana
Sensiz cennet bile sürgün sayılır


ارسال دیدگاه

مادربزرگ

0
مانده به یادم هنوز مادر بزرگی که نیست
خانه کوچک او مانده به جایش ولی
خودش اما دیگه نیست
یک اتاق و یک قالی همه ی ثروت او بود
حیاط کوچک او پر از گل های میخک بود
چایی مادر بزرگ عطر و بویی دیگه داشت
گفته بود بین همه مرا بیشتر دوست داشت
مادر بزرگ ساده بود
رفت و چیزی جا نداشت
بزرگ شدم فهمیدم
برای ما بچه ها
اصلا چیزی کم نذاشت
پیش خدا رفته و چایی برای خدا دم می کند
کنار او نشسته با لبخند ساده اش نگاه ما می کند
شعر از: مصطفی رسولی
ارسال دیدگاه

فایل فلش گوشی چینی samsung SM A9000 A8090 v1.0 20160523

0

فایل فلش بدون مشکل لمسی و تصویر و دوربین و وایفای

شما می توانید با این رام، گوشی چینی

samsung SM-A9000 Galaxy A9 6580

را فلش نمایید.

مخصوص ورژن برد 1.0

توجه:: از رام فعلی بکاپ بگیرید در صورت خاموشی با این فایل بنده و سایت پاسخگو نیستیم ::توجه

خرید رام اشتباهی بر عهده خودتان میباشد.

بهتر است فقط system و cache رایت شود تا با مشکل سیاهی صفحه مواجه نشوید.

مشخصه رام:

MT6580_samsung_SM-A9000_Galaxy_A9_5.1_A8090_5.1_V1.0

پریلودر

preloader_a8090.bin

Device Brand : samsung

Device Model : Galaxy A9

Device CPU : MT6580

Device IntName : Galaxy A9

Device Version : 5.1

Device Compile :201600523

Device Project : A8090_5.1_V1.0

Device ExtInfo : SM-A9000

آخرین آپدیت

قابل رایت با فلش تولز

حاوی فایل Userdata و Cache

حل مشکل ویروسی بودن دستگاه و پاکسازی کامل ویروسها

حل مشکل هنگ روی لوگو

حل مشکل تصویر

حل مشکل بریک شدن

حل مشکل ترمیم بوت

رام اصلی کمپانی

حل مشکل خاموشی و ویروسی بودن تبلت و ترمیم بوت و هنگ روی لوگو

توجه:::::::::: کاملا تست شده و بدون مشکل-رام ارجینال کارخانه :::::::::توجه

این رام برخلاف رامهای موجود در سایتهای دیگر کاملا بدون مشکل میباشد با لوگوی اصلی شرکت

سابقه ما ضمانت خرید شماست.

لينک دانلود بصورت مستقيم با سرور پرقدرت براي دانلود در يک فايل تکست Text ضميمه شده است و همچنين قابليت Resume را نيز دارد.


قیمت : 15000 تومان - خرید

ارسال دیدگاه

فایل فلش گوشی چینی samsung SM A9000 A8090 v1.6 20160718

0

فایل فلش بدون مشکل لمسی و تصویر و دوربین و وایفای

شما می توانید با این رام، گوشی چینی

samsung SM-A9000 Galaxy A9 6580

را فلش نمایید.

مخصوص ورژن برد 1.6

توجه:: از رام فعلی بکاپ بگیرید در صورت خاموشی با این فایل بنده و سایت پاسخگو نیستیم ::توجه

خرید رام اشتباهی بر عهده خودتان میباشد.

بهتر است فقط system و cache رایت شود تا با مشکل سیاهی صفحه مواجه نشوید.

مشخصه رام:

MT6580_samsung_SM-A9000_Galaxy_A9_5.1_A8090_5.1_V1.6

پریلودر

preloader_a8090.bin

Device Brand : samsung

Device Model : Galaxy A9

Device CPU : MT6580

Device IntName : Galaxy A9

Device Version : 5.1

Device Compile :201600718

Device Project : A8090_5.1_V1.6

Device ExtInfo : SM-A9000

آخرین آپدیت

قابل رایت با فلش تولز

حاوی فایل Userdata و Cache

حل مشکل ویروسی بودن دستگاه و پاکسازی کامل ویروسها

حل مشکل هنگ روی لوگو

حل مشکل تصویر

حل مشکل بریک شدن

حل مشکل ترمیم بوت

رام اصلی کمپانی

حل مشکل خاموشی و ویروسی بودن تبلت و ترمیم بوت و هنگ روی لوگو

توجه:::::::::: کاملا تست شده و بدون مشکل-رام ارجینال کارخانه :::::::::توجه

این رام برخلاف رامهای موجود در سایتهای دیگر کاملا بدون مشکل میباشد با لوگوی اصلی شرکت

سابقه ما ضمانت خرید شماست.

لينک دانلود بصورت مستقيم با سرور پرقدرت براي دانلود در يک فايل تکست Text ضميمه شده است و همچنين قابليت Resume را نيز دارد.


قیمت : 15000 تومان - خرید

ارسال دیدگاه
« صفحه قبل - صفحه بعد »
تمام محتوای این سایت گردآوری شده سیستم فیدخوان سایت می باشد و هیچ مسئولیتی در قبال نوشته های آن متوجه سایت نمی باشد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای گردآورنده آن محفوظ می باشد.