امروز یکشنبه 29 دی 1398
cloob24.com
تماس با ما
لطفا انتقادات، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما بفرستید.
لطفا توجه داشته باشید مطالبی که در سایت قرار داده شده اند توسط سیستم فیدخوان از سایت ها و وبلاگهای فارسی جمع آوری و با ذکر منبع قرار داده شده اند و هیچ مسئولیتی در قبال نوشته های آن متوجه سایت نمی باشد. در صورت مشاهده هرگونه مطالب بدون محتوا، بی ارزش و خلاف قوانین کشور عزیزمان از طریق گزارش تخلف مطلب به ما اطلاع دهید تا لینک موردنظر بلافاصله از سایت حذف شود. لازم به ذکر است کلیه مطالب این سایت بصورت کاملا خودکار از محتوای وبلاگها جمع آوری و ثبت می شوند و بدون نظارت دقیق انسانی می باشند.
فید وبلاگ بصورت خودکار جمع آوری و به روز می شوند بعد از ثبت خودکار هر فید آدرس هر وبلاگ با ساب دامین اختصاصی آن وبلاگ در سایت قابل خواهد بود.
همچنین بعد از ثبت فید مطالب آن فید هم ثبت می شوند و در پایین هر مطلب لینک منبع ذکر خواهد شد. کاربران با کلیک کردن بر روی لینک منبع به لینک اصلی راهنمایی خواهند شد، به این صورت که برای وبلاگی که فید آن توسط سیستم در سایت ثبت شده است هم اهمیت بالایی خواهد داشت و بازدید بیشتری پیدا خواهند کرد.
برای ثبت فید می توانید اطلاعات وبلاگ و یا وب سایت خود را برای ما ارسال کنید. فیدها طبق قوانین سایت بررسی و بعد از تایید در سایت قرار داده می شوند.
در صورتی که مایل به انتشار مطالب خود در سایت نیستند می توانید از طریق برگه تماس با ما با ما در ارتباط باشید.