امروز دوشنبه 04 تیر 1403
0

توزیع توکن پروژه Tapswap با پروژه نات کوین تفاوت‌های اساسی دارد. در پروژه نات کوین هیچ سقفی برای استخراج در نظر گرفته نشده بود و هیچ شخص یا گروهی نیز خارج از فضای بازی نمی‌توانست نات کوین به دست آورد. پروژه Tapswap اما سقف یک میلیاردی برای توکن‌های خود در نظر گرفته است و از این میزان توکن نیز تنها 50 درصد را برای کامیونیتی در نظر گرفته است و مابقی توکن‌ها به خزانه (30 درصد)، تیم (10 درصد) و مشاوران و مارکتینگ و … (10 درصد) تخصیص داده شده است.

50 درصد توکنی که برای کامیونیتی در نظر گرفته شده است نیز در چهار بخش ربات تلگرام (30)، ایردراپ (20)، لانچ پول (20) و تامین نقدینگی (30) تقسیم بندی شده است. با این تفاسیر تنها 150 میلیون توکن از کل توکن‌های TAP بین کاربران ربات بازی توزیع خواهد شد و برای مابقی توکن‌ها باید در تامین نقدینیگ پروژه،‌لانچ پول احتمالی و فعالیت‌های مهم برای ایردراپ شرکت کنید.

با توجه به اینکه تنها 150 میلیون توکن TAP به فعالان ربات داده می‌شود، توکن‌های استخراج شده در محیط بازی در واقع عدد نهایی توکن‌های تخصیص داده شده به شما نیست. هر کاربری در پروژه Tapswap براساس نسبت توکن‌های استخراج شده خود به کل توکن‌های استخراج شده فعلی سهم می‌برد. طبق مطالب نوشته شده در وایت پیپر پروژه این فرایند تا شش ماه ادامه خواهد داشت و میزان توکن نهایی براساس نسبت آن زمان مشخص خواهد شد.

0

اینکه جای عشق کسی غم بسیار سراغم آمد

نفسی بود که به انتهای خاطره هایم آمد

در میان قلب خودم عشق ندارم امشب

آتشی همره باد به مهمانی خانه ی ویرانم آمد

آرزوی نمانده با من چه بزرگ و چه محال

آنچه از قبل بود مرا همه در فکر و خیالم آمد

من اگر پشت سرم نیست کسی که تکیه گام باشد

در سقوطی غم دنیای بزرگ به سراغ جانم آمد

آمده پشت در امشب کسی که جانم ببرد

تیغی برای فراموشی تو سراغ رگهایم آمد

نوشته: مصطفی رسولی

0

تاپ سواپ (TopSwap) یک میم کوین و یک بازی مبتنی بر تلگرام و بر بستر شبکه بلاکچینی تون (سولانا) چهارمین ارز محبوب ارزهای دیجیتال است و دقیقا مشابه نات کوین است که توانسته است تعداد زیادی کاربر را به خود جذب کند. توی این پروژه هم کاربران می توانند با کلیک کردن براحتی و با چند تا انگشت ارز دیجیتال کسب کنند.

این پروژه با رسیدن به بیش از 2 میلیون 900 هزار کاربر یکتا در کمتر از چند هفته از عرضه، توجهات زیادی به‌خصوص در بین کاربران ایرانی به خود جلب کرده است و حالا فقط حدود چند هفته دیگر با عرضه توکن آن فاصله داریم.

اگه تا الان تاپ سواپ بازی نکردی برای بدست ثبت نام و دریافت تاپ سواپ کلیک کن.
با کلیک کردن بر روی این لینک جایزه ثبت نام دریافت خواهید کرد.

0

فصل اول:

مقدمات آماده سازی کار تحقیقی توسط دانشجو

مبحث اول:

ارتباط مطالب در کار تحقیقی:برای برقراری ارتباط و پیوستگی مطالب می توان از زنجیره اعداد استفاده کرد چه در متن و چه در پیوست ها و جداول.

الف: شماره گذاری فصل ها، مبحث ها و گفتارها

یک کار تحقیقی به شیوه های گوناگون قابل تنظیم است و یکی از شیوه های رایج، این است که مطالب اصلی به چند بخش (حداکثر سه بخش)تقسیم می شود هر بخش می تواند از یک یا چند فصل تشکیل گردد. فصل ها شامل چند مبحث هستند و هر مبحث دارای گفتارهایی است.

ب- پیوست های کار تحقیقی: با اعداد شمارشی (پیوست یک،پیوست دو،و...)مشخص می شود.       

مبحث دوم:

شیوه های استناد

الف: زیر نویس ها

زیر نویس ها برای هدف های مختلفی به کار می رود.نویسندگان با استفاده از زیر نویس ها می توانند با ذکر نام یا نقل قول از دیگر مولفان و پژوهشگران، آنچه را که خود ارایه می دهند، مستند و مدلل سازند، و از این طریق به مطالبی که نقل قول کرده یا تفسیر نموده اند اعتبار بخشند.ونیز منابع خاصی را در اختیار خوانندگان بگذارند تا آنان بتوانند علاوه بر استفاده از آن منابع دقت و اعتبار مطالبی را که به کار برده شده بررسی نمایند.اصطلاحاتی که برای اولین بار به کار می رود بایستی معادل خارجی آنها در زیر نویس درج گردد و همه به نام های خارجی نوشته شده به خط فارسی در متن زیر نویس به خط اصلی نوشته می شود.هرگز نباید به قصد تظاهر به پژوهشگری از زیر نویس استفاده نمود.

0

تیم معدنچی
این ماینر بهینه شده برای پردازنده های گرافیکی AMD است. این ماینر طیف وسیعی از الگوریتم ها را پشتیبانی می کند. لطفا لیست زیر را برای جزئیات ببینید. ماینر فقط از طریق خط فرمان پیکربندی شده است، لطفاً با گزینه --help اجرا کنید تا یک پیام راهنمای کوتاه برای نحوه استفاده از گزینه های خط فرمان چاپ کنید. +

0

ccminer یک پروژه منبع باز برای GPUهای سازگار با CUDA (nVidia) است. این پروژه با هر دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز سازگار است. این سایت برای به اشتراک گذاشتن ابزارهای استخراج ارزهای دیجیتالی است که می توانید به آنها اعتماد کنید. باینری های منبع باز موجود توسط ما کامپایل و امضا خواهند شد. بسیاری از این پروژه‌ها منبع باز هستند، اما می‌توانند به توانایی‌های فنی نیاز داشته باشند تا به درستی کامپایل شوند. +

0

Minerall سودآورترین استخر استخراج اتریوم است که درک شما از استخراج ارزهای دیجیتال را تغییر خواهد داد. ما خدمات سهامداری را برای پروژه‌های بلاک چین ارائه می‌کنیم و به کاربران خود کمک می‌کنیم تا قدرت سهام‌داری را واگذار کنند. سیستم PoS ادعا می کند که یک شخص می تواند بر اساس تعداد سکه هایی که دارد، تراکنش های بلوکی را استخراج یا اعتبار سنجی کند. بنابراین، هر چه یک کاربر دارای سکه های بیشتری باشد، سود بیشتری دارد.

0

Minerall سودآورترین استخر استخراج اتریوم است که درک شما از استخراج ارزهای دیجیتال را تغییر خواهد داد. ما خدمات سهامداری را برای پروژه‌های بلاک چین ارائه می‌کنیم و به کاربران خود کمک می‌کنیم تا قدرت سهام‌داری را واگذار کنند. سیستم PoS ادعا می کند که یک شخص می تواند بر اساس تعداد سکه هایی که دارد، تراکنش های بلوکی را استخراج یا اعتبار سنجی کند. بنابراین، هر چه یک کاربر دارای سکه های بیشتری باشد، سود بیشتری دارد.

0

مسدود کننده های سکه
پرداخت از 0.01 BTG شروع می شود. حالت پرداخت: PPLNT. استخراج و حریم خصوصی ناشناس تضمین شده است. آمار دقیق برای تمام دکل ها، کارگر و آدرس BTG شما. کد Stratum/Pool که اغلب حفظ می شود. استخراج SSL برای بهبود امنیت. Mining Rig Rentals Port (7777) برای حمایت از تقاضاهای بالا. سرور پایدار و محافظت شده DDOS با Frontend حافظه پنهان. در حال حاضر ما 1٪ کارمزد دریافت می کنیم.

0

برنده ماینر

WinMiner با تبدیل قدرت محاسباتی خود به پردرآمدترین استفاده، بیشترین سود را برای شما به ارمغان می آورد. استخراج آلتکوین‌ها یک فرآیند محاسباتی است که تکه‌ای از سکه‌ها را که می‌توانند به صورت نقدی فروخته شوند، به حل‌کننده تایید شده چالش محاسباتی اعطا می‌کند. WinMiner سودآورترین سکه را برای استخراج توسط دستگاه شما در هر لحظه شناسایی می کند و دستگاه شما را با انجام زیر کار می کند: واکشی بهترین ها..